Apartmány Slnečný Lúč Podhájska

Apartmány Slnečný Lúč Podhájska

Ponúkame celoročné komfortné ubytovanie v plne vybavených apartmánoch v centre obce Podhájska, cca 900 m od termálneho kúpaliska. Ubytovanie je vhodné pro rodiny s deťmi, jednotlivcov i páry.

Ubytování – Apartmány Podhájska

Privátní ubytování v lázeňské obci Podhájska. V blízkosti ubytování můžete využít služeb letního kina, obchodu s potravinami, pohostinství a pizzerie. Pronájem 2, 4 a 6-lůžkových apartmánů po celý rok. Vzdálenost od termálního koupaliště je 10 minut pěší chůze.
Ubytování se nachází v centru obce Podhájska, cca 900 m od termálního koupaliště. Hosté mají k dispozici ubytování v 1 – 3 pokojových apartmánech. Každý z apartmánů má samostatný vchod, pohodlné a prostorné nekuřácké pokoje, antialergické matrace včetně přikrývek a polštářů, kompletně zařízenou kuchyň, sociální zařízení (sprchový kout, wc, umyvadlo), satelit, televizor s DVD přehrávačem a WiFi připojení na internet zdarma.

V areálu objektu je zahrada, dva přístřešky s možností grilování a opékání na grilu a peci. Pro děti je k dispozici domeček s pískovištěm a skluzavkou. Pro miminka je možné, po domluvě, zajistit židli na krmení a postýlku. Parkování v uzamykatelném dvoře zdarma.

KONTAKT:

Senčianska 26/104, Podhájska, Tel.: + 421 918 345 754

www.slnecnyluc.eu