Gazdovský dvor – ubytování v areálu koupaliště

Gazdovský dvor – ubytování v areálu koupaliště

Nabízíme vám ubytování přímo v areálu termálního koupaliště Podhájska. Ubytování v nových pokojích.Pohodlné ubytování v příjemně zařízených 6 pokojích s kapacitou dvou a tří lůžek. Pokoje jsou totožně rozmístěny ve dvou budovách. V každé z budov jsou Vám k dispozici dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Součástí pokojů je klimatizace, televize se satelitem, lednice, mikrovlnka, varná konvice a umyvadlo. V každé budově mohou ubytovaní hosté využívat dvě toalety a jeden sprchový kout.
GAZDOVSKÝ DVOR – UBYTOVÁNÍ A RESTAURACE PODHÁJSKA

Výborným benefitem ubytování je také restaurace, umístěná v těsné blízkosti pokojů, dole v přízemí v níž Vás obslouží vždy ochotný a vstřícný personál a můžete si zde vybrat ze široké nabídky chutných jídel a nápojů. Celý areál koupaliště Vám nabízí mnoho atrakci a zábavy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Největší výhodou našeho ubytování je jeho umístění – doslova pár kroků od bazénů! Základní potraviny se dají nakoupit v místních potravinách, které se nacházejí několik desítek metrů od koupaliště.

Kratší pobyty s nástupem v jiné dny než sobota jsou možné mimo areálu koupaliště v domku 118 nebo 120 – Gazdovský dvůr. Jde o první domeček těsně před koupalištěm s číslem domu 120, před kterým je umístěna socha sv. Vendelinka. Každá z pokojů domku disponuje vlastní toaletou, přičemž sprchový kout je společný pro tři pokoje. K dispozici je Vám zde společná kuchyň, velký dvůr s možností grilování, trampolínou a parkováním ve dvoře.

Druhé ubytování v Domek 118 je to třetí domek před hlavním vchodem do koupaliště. Každý pokoj má své sociální zařízení sprchu a WC. Tam je možné ubytování i na méně než týden. Parkování je ve dvoře grátis. Možnost grilovat.

Gazdovský dvor – Jana Návojská

Mobil: +421 903 896 510 ubytovanie

Mobil: +421 911 630 630 rozvoz pizze a jedál

www.gazdovsky-dvor.eu