Penzion Vilka Podhájčanka

Penzion Vilka Podhájčanka

Ubytování Podhájska
Rodinná vilka se nachází v tiché uličce, v příjemném prostředí se zelení nedaleký koupaliště. Pěkné okolí rodinného domu poskytuje ai sportovní vyžitím. Dům má několik teras a balkonů, na kterých nabídka rozsáhlý pohled do okolní přírody.


Skládá se z 3 obytných podlaží, zahrady s možnostmi grilováním, s jezírkem s vodotrysků a realitní posezení ve Velkém altánku.
Pokoje ve Vilky Podhájčanke SÚ zařízený romantickým a útulným stylem, v tichém prostředí, s velkou terasou s posezení a s vyhľadom na zahrádku a okolí.


Naše pokoje jsou pojmenovaná podle názvu květů, které se v našem penzionu nacházejí.

www.penzionpodhajcanka.eu

Adresa

Úzka 289/21, Podhájska 941 48

Telefon

00421 915 746 068

Email

katka1gavalcova@gmail.com

Termální koupaliště Podhájska

Termální koupaliště Podhájska se rozprostírá na celkové ploše 14 ha a patří mezi nejnavštěvovanější turistické a lázeňské místa na Slovnesku. Poskytují odpočinek a rekreaci v průběhu celého roku – v letní i zimní sezóně.

Termální voda Podhájska
Její složení je podobné, jaké má i Mrtvé moře. Tato třetihorní mořská voda má vysoký obsah prvků a minerálů. Má stálejší a hlubší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře, obsahuje však 10x méně soli. Obsahuje mořskou sůl a ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý, prokrvovací a čistící efekt.